9. 6. 2013 ustecke novinky.cz Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

 

Zdroj:

usteckenovinky.cz

Datum vydání:

9.6.2013

Název:

Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

Odkaz:

http://www.usteckenovinky.cz/zpravy/regiony/jirkov-ma-novou-techniku-na-udrzbu-zelene/

Číslo:

160

Rubrika:

regiony

Oblast:

Internet - Zpravodajství

 

Více než třímilionovou hodnotu má technické vybavení, které převzala v Jirkově do užívání městská sociální firma ONZA. Na techniku získala dotaci od ministerstva práce a sociálních věcí a vysoutěžila výhodné ceny.

 Křovinořezy, motorové pily a sekačky na trávu, teleskopické pily, vertikutátor, postřikovač na ošetřování dřevin, fukary, traktůrky na seče zeleně, mulčovací traktor, automobily se sklápěcí korbou na odvoz odpadu i svoz pracovníků, to vše zbrusu nové rozšířilo stávající vozový a technický park společnosti, která se v Jirkově stará o údržbu zeleně. Usteckenovinky.cz o tom informoval mluvčí Jirkova Luboš Mizun.

 "Získali jsme dotaci od ministerstva práce a sociálních věcí a v následujícím výběrovém řízení se nám povedlo vysoutěžit poměrně výhodné ceny," uvedl při této příležitosti předseda představenstva městské sociální firmy Libor Duchoň.

 Od nové techniky si slibuje nejen efektivnější údržbu zeleně ve městě, ale považuje ji za výzvu k dalšímu rozvoji firmy. "S tímto technickým zázemím se už můžeme směle hlásit do výběrových řízení na zakázky menšího rozsahu týkající se údržby zeleně. Je to šance k získání dalších prostředků, které ve svém důsledku poslouží na rozšíření zeleně ve městě, například výsadbu nových dřevin, a zkvalitnění o její péči."

 

Kontakt

608 442 033

Zeleň a čistota
777 528 485
Hřbitovy a parkování
774 586 354
Administrativní pracovnice
608 442 034

 
ONZA a.s. - www.onzajirkov.cz